27 marca 2009

Wielkanocny Kiermasz Świąteczny !


Uwaga, Uwaga!!! W tą niedzielę odbędzie się kiermasz w przedszkolu u Amelii na ul. Mickiewicza 32/2 w Poznaniu. Z tej okazji odbywały się ostatnio różne kursy i warsztaty, np. filcowanie na mokro, malowanie na jedwabiu... Rzeczy zrobione na tych zajęciach będą sprzedawane na niedzielnym kiermaszu, dodatkowo rodzice mogą przynieść swoje wyroby. My zaprojektowałyśmy OCIEPLACZE - zające i kurczaki. Pieniądze zebrane z kiermaszu będą przeznaczone na nowe szafki do szatni dziecięcej.
Zawsze jest miła atmosfera, wiele atrakcji, jak teatrzyk dla dzieci...śpiewanie...filcowanie. Zresztą zapraszamy po więcej informacji na stronę internetową przedszkola.
A my idziemy dalej pracować...
Do zobaczenia w niedzielę:)

4 komentarze:

aulik pisze...

rewelacyjne!
jakie cieplutkie i wesołe kolory :) od razu mi się raźniej z rana zrobiło!
(bardzo żałuję, że nie mieszkam bliżej Poznania...takie spotkania są zawsze świetną zabawą i inspiracją...)
pozdrawiam i życzę udanego kiermaszu!

mysek pisze...

cudowne, wszystkie razem świetnie wyglądają! ja też niestety z powodu dużej odległości nie mogę przyjść, choć bardzo bym chciała

lu luu pisze...

świetny pomysł, jak zawsze, drogie Humorki. A mam takie pytanie odnośnie 'opakowania' na ocieplacze, gdzie zamawia się takie cudeńka??

hUmorki pisze...

Serdeczne dzięki za miłe słowa! Aż kolorowiej się robi. 'opakowania' są robione przez nas, hand made, wydruk na kalce i szycie maszynowe po bokach. Na misiaki takich nie mamy gdyż nasza drukarka jest tylko w formacie A4 :(