24 grudnia 2011

Spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2012 Roku!

Wszystkim serdecznie życzymy spokojnych, zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wspaniałego, twórczego 2012 Roku:)!

Serdecznie dziękujemy za miłe komentarze w tym roku, strasznie to dodaje energii do działania... Czas tak szybko ucieka, w tym roku stwierdziłam, nasza choinka coś mało ma ozdób na sobie, a moja kolekcja ptaków z zeszłego roku gdzieś odfrunęła ;) postanowiłam zrobić kilka ptaszków, serc i jabłek. Ponoć jabłka przynoszą szczęście i pieniądze? Za oknem nadal 25 stopni, wielkieońce, na dużym oknie przy jadalni powiesiłyśmy z Amelią wycięte przez nas papieroweatki śniegu...takie nawiązanie do zimnych polskich świąt.

8 komentarzy:

kasia pisze...

Wesołych,pogodnych Świąt!!!!

aneta pisze...

Wspaniałych humorków i cudownych stworków :))) Wielu radosnych dni i spełnienia marzeń! Wesołych Świąt!

kasica53 pisze...

Wesołych Świąt ! :D

Ewa S pisze...

co do zimnych polskich świąt to nie jestem pewna... w tym roku u nas ani grama śniegu a na termometrze pare stopni na plusie :P Piękne ptaszki :)

Natalia pisze...

Mam do Was kilka pytań:
Czym wypychacie humorki?
Gdzie można je kupić?
Za ile?
Szyjecie je za pomocą maszyny do szycia?
Jakich najczęściej materiałów używacie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi, życzę szczęśliwego Nowego Roku!

hUmorki pisze...

Hej Natalia,
Humorki są wypełnione miękkim włóknami z poliestru. Można je kupić w galeriach i sklepach, których logo jest po prawej stronie bloga, jak rownież zamówić bezpośrednio u nas wysyłając maila. Cena to od 47 zł do 54 zł. Maszyny do szycia używamy na samym końcu do obszycia kształtu, co jest niewidocznym zabiegieml, wszystkie oczy, niski czy brzuszki są wyszywane ręcznie. materiałem najczęściej używanym jest polar. Można go kupić na metry np. w Blawatku.
Szczęśliwego Nowego Roku!

hUmorki pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Ja pisze...

Śliczne ptaki! Świetne pomysły na ozdoby choinkowe.