24 października 2019

Pomagajmy!:)


Wiele razy odwiedzałam stronę fb "Hello morning" i wiele razy korzystałam z przepisów wegańskich, które tam się znajdują.
Nikt nie wie jak życie się potoczy... 
Kilka słów od Mamy Alexa-Magdy:

'Alex przyszedł na świat pod koniec czerwca 2019 roku i przez trzy tygodnie wydawał się być zdrowym chłopcem. Nagle zaczął słabnąć, nie był już w stanie poruszać rękoma i nogami tak jak wcześniej. Jego płacz stał się cichy, a oddech niespokojny. Kiedy skończył pięć tygodni, zdiagnozowano u niego rdzeniowy zanik mięśni typu I (SMA I). Jeszcze niedawno dla dzieci takich jak Alex nie było żadnej nadziei i większość z nich nie miała szansy dożyć drugich urodzin...
Ja jestem lekarką i pracuję na oddziale onkologii dziecięcej. Każdego dnia w pracy walczę o życie dzieci, które chcą pokonać nowotwory. Tata Alexa walczy o lepszy los dla zwierząt pracując w Stowarzyszeniu Otwarte Klatki. Teraz razem będziemy walczyć o Alexa. Pomóż nam wygrać.
Każdego dnia staram się, najlepiej jak potrafię, wypełnić plan rehabilitacji, zgodnie z instrukcjami naszych fizjoterapeutów. Alex jest malutki, ćwiczenia pomiędzy drzemkami i karmieniami nie jest proste. Synek często się niecierpliwi i płacze, ja też wtedy płaczę - z żalu, z bezsilności. Ale nie odpuszczam. To wszystko dla dobra Alexa!
Będziemy walczyć do końca. Alex trafił na bojową mamę. Wiem jednak, że sama nic nie zdziałam… Jednorazowa terapia genowa, ogromna nadzieja dla synka, to koszt 2,5 miliona dolarów. Musimy zrobić wszystko, by dać mu szansę na życie, na pokonanie choroby! Prosimy, pomóż nam w tym. Pomóż ratować Alexa. Nie mamy wiele czasu...
Magda, mama'

Brak komentarzy: